Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza

  • 75 m²

Lägenheten Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza Milano, som har en terrass, ligger inom 5 minuters gångavstånd från Chiesa Cristo Re. Det väldigt bra läget erbjuder enkel tillgång till Museo di Scienze Naturali cirka 6 km bort.

Lägenheten Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza har ett komplett kök där gästerna kan laga sin egen mat.

Den här lägenheten ligger cirka 5 minuters gångavstånd från tunnelbanestationen Villa San Giovanni och cirka 15 minuters bilfärd från Milano kungliga palatset. Cimitero monumentale di Milano ligger inom 7 km från lägenheten. Du kommer att befinna dig några meter bort från busshållplatsen Via Galeno Via Breda.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza Milano
Loft Urbano: Confort E Cozy
Mobilpris

Loft Urbano: Confort E Cozy

9.2
Utmärkt 52 recensioner
1.1 km från boendet
Nice One-Bedroom Flat 500M Gorla M1
Mobilpris

Nice One-Bedroom Flat 500M Gorla M1

4.4
Okej 5 recensioner
1.8 km från boendet
Milan Space Loft - Apartment Close To M5 Subway - Free Parking - Sky & Netflix Tv
Mobilpris

Milan Space Loft - Apartment Close To M5 Subway - Free Parking - Sky & Netflix Tv

9.5
Exceptionellt 122 recensioner
1.8 km från boendet
USD 259 USD 233
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Ljudisolerade rum
    • Terrass

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: från 05:00 till 11:00
    Licensnummer015146-CNI-10994,IT015146C2BDAICSQ4
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza inkluderar bland annat Cimitero monumentale di Milano, Museo di Scienze Naturali, Milano kungliga palatset.
    • Finns det en tvättmaskin på lägenheten Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza?
      Ja, det finns tvättmaskin på lägenheten Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Beautiful Panoramic Penthouse - La Fortezza Milano

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng